BİZ?

Genç Kadro, Dinamik Yapı, Hızlı Çözümler..

ID Yazılım Proje ve Danışmanlık Hizmetleri

"Kendini tanımak marifetlerin marifeti" demiş büyük mütefekkir C. Meriç. Bir teknoloji firmasını tanıtmak için bile olsa edebi birikim gerekiyor. Firmamızın tüm uzmanlıklarını, verdiği servis ve sunduğu ürünlerini websitemizin diğer ekranlarından inceleyebilirsiniz. Gelin burda ID Yazılım hakkında biraz laflayalım.

 

İşimizin adı

11 yıllık birikimin getirdiği teknolojide fayda üretme tecrübemiz, ID Yazılım'ın en büyük sermayesidir. Dürüstlük temelinde yaptığımız tüm işleri, ID Yazılım'ın şahsi projesi niyeti ile sahiplenip, "ne kadar verim alıyoruz ?", "bu proje müşterimize neler kazandıracak ?" sorularına cevap aramadan, proje analiz ve hedeflerimizi belirlemeden işlerimize başlamıyoruz. Standartlarımız

Websitelerin ID Yazılım için bir ürün, müşterilerimiz için ise bir pazarlama ve satış kanalı olduğu gerçeğini hiç unutmuyoruz. Her websitesi, tasarımı ve altyapı yazılımı ile kapsamlı bir sistemin bütünleşik halidir. Websitelerin kullanım amaçları da müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre şekillenir. Kurumsal anlamda her firma kurumsal websitesi aracılığı ile kendini tanıtır. Ama her iş kolu ve sektör birbirinden farklı olduğu gibi kurumsal websiteleri de sektörüne, hedeflerine ve ürün portföyüne göre farklılık gösterir. Ürünlerinin daha çok müşteriye ulaşmasını isteyen bir firma websitesi ile hizmet sektöründe faaliyet gösteren bir firma websitesi bu doğrultuda farklı hedeflere ve içerik yönetimine sahip olmalıdır. ID Yazılım'ın tecrübesi işte bu noktada kendini gösterir.

 

Biz Kimiz?

ID Yazılım Proje ve Danışmanlık Hizmetleri ailesi olarak kimliğimizi ifşa etme sırası geldi. Kısaca "Biz Kimiz?" sorunun cevabını verelim.

ID Yazılım; 2013 yılından günümüze kadar devam eden emek ve tecrübe birikimini artık bir marka halinde sunma ihtiyacının tezahürüdür. ID markasının arka planında uzun yılların getirdiği proje tecrübesi ve özel yazılım(Antalya özel yazılım, istanbul özel yazılım, ankara özel yazılım gibi türkiyedeki tüm illere hizmet vermekteyiz.), teknolojik birikim ve sektörel vizyonun harmanı bulunmaktadır. Bu tecrübe geliştirilen yazılımları sadece ürün olmaktan çıkarıp, firmalar için pazarlama - satış aracı ve büyüme fırsatına dönüştürmüştür. ID Yazılım Proje ve Danışmanlık Hizmetleri müşterileri tarafından güven veren, kontakta kalınması gereken nadir bir teknoloji ekibi olarak görülmektedir. Bunun temel sebebi de, danışmanlık ve yönlendirme hizmetlerimizin müşteri firmalarımızın faaliyet süreçlerinde yaşadıkları sıkıntılarda ilk akla gelen isimler olmasıdır.

 

Antalya Özel Yazılım
İstanbul Özel Yazılım
Konya Özel Yazılım
İzmir Özel Yazılım
Manisa Özel Yazılım
Denizli Özel Yazılım
Aydın Özel Yazılım
Ankara Özel Yazılım
Erzurum Özel Yazılım