PROFESYONEL ÇÖZÜMLER

ID Yazılım Proje ve Danışmanlık Hizmetleri

Kurumsal

Kurumsal Web Yazılım Hizmetleri

Firmanızı dijital ortama aktararak marka bilinirliğinizi artırıyoruz. Web tasarım hizmetleri verirken firmanızın kurumsal kimliğini baştan oluşturarak ve markanıza özel web tasarım oluşturuyoruz. Web tasarım hizmeti verirken yaptığımız sitenin markanızı ve firmanızı yansıtmasına özen gösteriyoruz.Konusunda uzman kadromuz ile görsel web siteleri yapıyoruz. ID Yazılım olarak inovatif fikirler ile görselliği birleştirerek web sitelerinizi görsel bir bütün haline getiriyoruz.

Web tasarım çalışması sonrası ortaya çıkan web siteleri, internette vakit geçiren kullanıcı sayısının artması ile ciddi anlamda bir tanıtım aracı olmuştur. Kaliteli bir web tasarım firmanızın prestijini artıracaktır. Web sitelerinde firmalar; ürünlerin teknik özelliklerini ve fiyatlarını, resimlerini, videolarını rahatlıkla yayınlayabilir. Bu hizmet ile potansiyel müşterilerini doğrudan bilgilendirebiliyor ve geniş kitlelere rahatlıkla ulaşabiliyor. Potansiyel müşterilerine daha hızlı ulaşma şansını yakalıyor firmalar.

Firmalar web siteleri üzerinden online satış yaparak cirolarını artırabilirler. İnternette çok geniş bir müşteri kitlesine satış yapma şansını yakalarsınız. ID Yazılım olarak müşterilerimizin ihtiyaçlarını analiz ederek müşteri odaklı çözümler üretiyoruz. Müşterilerimizi rakiplerinden her zaman bir adım önde tutmanın gururunu yaşıyoruz.

Web tasarım hizmetleri verirken müşterilerimize çağın gerekleri doğrultusunda çözümler sunuyoruz. Web tasarım hizmeti verirken kurum ve kuruluşların ,tüzel ve bireysel kişilerin internet teknolojilerinden fayda elde edebilecekleri web siteleri hazırlıyoruz. Amacımız tasarım kalitesi yüksek ve teknik altyapısı güçlü hedeflenen amaca hizmet eden web siteleri yapmak. Web sitelerini yaparken Seo (Arama Motoru Optimizasyonu ) konusuna dikkat ediyoruz. Sitelerin iç Seo ve dış Seo ayarlarını yapıyoruz. Arama motorlarında yükselmeniz böylece kolaylaşıyor.

Web Tasarım Yaptırmak Ne Kazandırır ? 
• Firmalar web tasarım yaptırarak coğrafi uzaklıkları uzaklığın önemini ortadan kaldırır ve müşteri sayısını artırır. 
• Web Tasarım yaptırmak firma için olumlu bir imaj oluşturur. 
• Firmalar web tasarım yaptırarak yenilikleri ve duyuruları müşterileri ile paylaşabilir 
• Basılı materyallere harcadıkları bütçeyi ciddi oranda düşürürler. 
• E-ticaret siteleri 7/24 sitenin açık olması sayesinde her zaman para kazanır. 
• Satışlarınızı kısa sürede artırabilirsiniz. 
• Arama motorlarında bulanabilir ve yeni müşteriler kazanabilirsiniz

Antalya Özel Yazılım
İstanbul Özel Yazılım
Konya Özel Yazılım
İzmir Özel Yazılım
Manisa Özel Yazılım
Denizli Özel Yazılım
Aydın Özel Yazılım
Ankara Özel Yazılım
Erzurum Özel Yazılım